Warning: The magic method Preloader_Plus\Preloader_Plus::__wakeup() must have public visibility in /home/klient.dhosting.pl/lexpatronum/lexpatronum.pl-ei4u/public_html/wp-content/plugins/preloader-plus/inc/preloader-plus.php on line 94

Warning: The magic method Preloader_Plus_Pro\Preloader_Plus_Pro::__wakeup() must have public visibility in /home/klient.dhosting.pl/lexpatronum/lexpatronum.pl-ei4u/public_html/wp-content/plugins/preloader-plus/preloader-plus-pro/inc/preloader-plus-pro.php on line 59

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/lexpatronum/lexpatronum.pl-ei4u/public_html/wp-content/plugins/preloader-plus/inc/preloader-plus.php:94) in /home/klient.dhosting.pl/lexpatronum/lexpatronum.pl-ei4u/public_html/wp-content/plugins/preloader-plus/inc/preloader-plus.php on line 229

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/lexpatronum/lexpatronum.pl-ei4u/public_html/wp-content/plugins/preloader-plus/inc/preloader-plus.php:94) in /home/klient.dhosting.pl/lexpatronum/lexpatronum.pl-ei4u/public_html/wp-content/themes/page-builder-framework/functions.php on line 181
Upadłość firm | Kancelaria prawna Lex Patronum

Upadłość firm

Skutecznie wspieramy firmy i przedsiębiorców w postępowaniach upadłościowych.

Służymy skuteczną pomocą w ogłaszaniu upadłości firm, zarówno spółek, jak i jednoosobowych działalności gospodarczych. Przygotowujemy wszelkie dokumenty, w tym wnioski o upadłość przedsiębiorstwa. Przeprowadzamy przez cały proces ogłaszania upadłości firmy, skutecznie dobierając rozwiązania do możliwości.
Skutecznie wspieramy firmy w postępowaniach upadłościowych - Upadłość firm - Kancelaria Prawna_

Niewypłacalność to częsta przyczyna ogłoszenia upadłości firmy.

Obowiązek przedsiębiorcy do zgłoszenia wniosku o ogłoszenie upadłości następuje w momencie zaistnienia stanu niewypłacalności. Domniemywa się, że przedsiębiorca utracił zdolność do wykonywania swoich wymagalnych zobowiązań pieniężnych, jeżeli opóźnienie w wykonaniu zobowiązań pieniężnych przekracza 3 miesiące. Cała procedura upadłości przedsiębiorcy jest procesem niezwykle skomplikowanym i wieloetapowym. Niezgłoszenie w odpowiednim terminie upadłości firmy rodzi za sobą konsekwencje prawne. Warto więc zadbać o to, by wszystkie sprawy związane z ogłoszeniem upadłości były skrupulatnie przeprowadzone i zakończone.

Obszary działań, za które cenią nas Klienci:

Skutecznie dopełniamy wszelkich formalności związanych z ogłoszeniem upadłości firmy.

Reprezentujemy upadającą spółkę przed sądem.

Wskazujemy najlepszą drogę przeprowadzenia upadłości przedsiębiorstwa.

Doradzamy, jak uniknąć zakazu prowadzenia działalności lub innych przykrych konsekwencji.

Nasze wieloletnie doświadczenie jest poparte liczbami.

Wysokie kwalifikacje członków naszego zespołu, profesjonalizm, rzetelność, zaangażowanie przekładają się nie tylko na osiągane sukcesy, ale i satysfakcję naszych Klientów.
0 %
pozytywnie rozpatrzonych wniosków
0 %
zadowolonych Klientów
0
przeprowadzonych upadłości

Chcesz przeczytać więcej o upadłości?

Jak możemy Ci pomóc?‎

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Tak, dzięki wcześniejszej rezerwacji terminu będziemy mogli zagwarantować odpowiednią ilość czasu dla Twojej sprawy.
Tak, udzielamy konsultacji przez internet. Obsługujemy również Klientów będących za granicą np. za pomocą wideorozmów. W przypadku tej formy konsultacji obowiązuje przedpłata.
Warto zabrać ze sobą dokumenty, które mogą mieć znaczenie dla sprawy. Mogą one pomóc w lepszym zrozumieniu Twojej sytuacji prawnej.
Oczywiście, stosujemy politykę ochrony danych osobowych RODO i zapewniamy pełną dyskrecję i profesjonalizm.
Świadczymy kompleksowe usługi dla firm, przedsiębiorców i innych podmiotów niezależnie od ich wielkości.
Jeśli sprawa budzi wątpliwości, każdy nasz Klient zostaje natychmiast poinformowany o ryzyku przegrania sprawy.
Prowadzimy sprawy nie tylko na terenie województwa małopolskiego, ale również na terenie całego kraju, jak również z zagranicy na podstawie przepisów prawa polskiego.

Napisz do nas:

Scroll to Top Call Now Button