9:00 - 17:00

Godziny Otwarcia od Pon. - Pt.

+48 535 882 478

Umów się na konsultację

Facebook

Fundacja

Kontakt

Szukaj

Kompleksowa pomoc w przygotowaniu wszystkich dokumentów niezbędnych do zalegalizowania pobytu i pracy obcokrajowca na terenie Polski.

Świadczymy fachowe doradztwo przy ubieganiu się o uzyskanie karty tymczasowego jak i stałego pobytu czasowego w Polsce.

Kompleksowe usługi związane z obsługą prawną przedsiębiorstw oraz innych podmiotów.

Sprawnie i rzetelnie przeprowadzimy proces rejestracji Twojej spółki. Możesz nam zaufać.

Prawo ubiegania się o Kartę Polaka przysługuje każdemu obywatelowi kraju wchodzącego kiedyś w skład Związku Radzieckiego.

Potrzebujesz pomocy prawnej w celu zalegalizowania pobytu w Polsce?

LEGALIZACJA POBYTU W POLSCE

 

Lex Patronum Kancelaria Prawna udziela kompleksowej pomocy w przygotowaniu wszystkich dokumentów niezbędnych do zalegalizowania pobytu i pracy cudzoziemca na terenie Polski. Nasza praca polega na skompletowaniu wszystkich potrzebnych dokumentów, ich wypełnieniu i złożeniu do odpowiednich instytucji państwowych. Zakończenie naszego zadania ma miejsce w momencie otrzymania przez naszego klienta pozytywnej decyzji o możliwości zatrudnienia pracownika.

 

Uzyskiwanie Karty Pobytu w Polsce

Udzielamy pomocy w uzyskaniu Karty Pobytu, dokumentu potwierdzającego tożsamość cudzoziemca podczas jego legalnego przebywania na terenie Polski. Świadczymy fachowe doradztwo przy ubieganiu się o uzyskanie karty tymczasowego jak i stałego pobytu czasowego w

Polsce. Nasza oferta skierowana jest:

 

– dla osób uczących się

Pomagamy osobom rozpoczynającym lub kontynuującym edukację w polskich placówkach oświatowych uzyskać kartę pobytu na podstawie dokumentów pochodzących ze szkół oraz uczelni wyższych.

 

– prowadzących działalność gospodarczą.

W oparciu o dokumenty firmowe potwierdzające prowadzenie działalności gospodarczej- spółki

 

– pracujących na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia

Z naszą pomocą kartę pobytu otrzyma każdy cudzoziemiec posiadający zatrudnienie w Polsce w postaci umowy o pracę lub umowy zlecenia, który spełnia wszystkie wymogi formalne. Na podstawie posiadanych, koniecznych do ubiegania się o kartę pobytu dokumentów oraz zaświadczeń, wystąpimy w imieniu naszego klienta o kartę pobytu, i będziemy monitorować na bieżąco jego status aż do jej wydania.

 

– w oparciu o zatrudnienie małżonka

Jeżeli jeden z małżonków posiada stałą pracę i spełnia określone wymagania finansowe a   jego partner / partnerka nie pracuje można starać się dla niego / jej o przyznanie mu karty pobytu na podstawie dochodów osoby pracującej.

 

 

Zaproszenia dla obcokrajowców – pozwolenie na pracę

Kancelaria Lex Patronum zajmuje się przygotowywaniem zaproszeń dla obcokrajowców, których chcą Państwo zatrudnić w swojej firmie, jak również dla partnerów biznesowych zza granicy, z którymi chcą państwo nawiązać współpracę i aby mogli przyjechać do Polski konieczne jest zaproszenie oraz wiza.

 

Oświadczenie o zamiarze powierzenia pracy dla obcokrajowca.

 Na Państwa potrzeby przygotujemy specjalne oświadczenie zezwalające na zatrudnienie obywateli Ukrainy, Armenii, Białorusi, Gruzji, Mołdawii, Rosji, których chcą Państwo zatrudnić w Polsce a przebywają za granicą i aby móc pracować wymagane jest pozwolenie o pracę oraz wiza krajowa.

Zajmujemy się wszystkimi czynnościami proceduralnymi, kompletujemy i wypełnimy wszystkie dokumenty za klienta, oraz reprezentujemy go przed urzędami oraz instytucjami państwowymi.

 

Zaproszenie biznesowe dla firmy.

Profesjonalnie przygotowane zaproszenie biznesowe skierowane dla partnera zagranicznego pozwoli mu na otrzymanie wizy umożliwiające przyjazd do Polski.

 

Firmowe zaproszenie biznesowe wydawane przez wojewodę.

Chcąc współpracować z kontrahentami z zagranicy i umożliwić im przyjazd do Polski celem spotkań biznesowych, u niektórzy z nich wymagane jest posiadanie wizy. Uzyskanie jej i wydanie przez konsula należy potwierdzić po przez pokazanie zaproszenia firmowego zarejestrowanego u wojewody w spisie ewidencji zaproszę. Jako kancelaria prawna w pełni uzyskujemy takie zaproszenia dla naszych klientów.

 

Firmowe zaproszenie dla pracownika wydane przez wojewodę.

Jeżeli chcą Państwo zatrudnić obcokrajowca, który przebywa zagranicą i aby przyjechał do Polski potrzebuje wizy konieczne może być zaproszenie zarejestrowane oraz wydane przez wojewodę. Jako kancelaria skompletujemy za Państwa wymagane dokumenty oraz wystąpimy z wnioskiem do wojewody o zaproszenie.

Aktualności

Sprawdź aktualności na Facebooku Lex Patronum Kraków:

fb

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Publikacje Kancelarii Lex Patronum w mediach

Sprawdź: