INFOLINIA: +48 535 882 478 / (12) 307 01 76

Rejestracja spółek

W ramach swojej oferty dla Klientów biznesowych Kancelaria Lex Patronum proponuje również współpracę z Radcą Prawnym w zakresie tworzenia, przekształcania, łączenia, podziału, restrukturyzacji, jak i likwidacji spółek prawa handlowego, działalności gospodarczych oraz innych podmiotów. Osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym ferujemy również zakładanie i rejestrację spółek w KRS.

W swojej ofercie również mamy zakładanie i rejestrację spółek dla cudzoziemców (cтворення та реєстрація товариств для іноземців).

Kancelaria świadczy doradztwo prawne zarówno dla pracowników, jak i pracodawców. Pomoc prawna w obydwu przypadkach jest bardzo szeroka i obejmuje zarówno jednorazową poradę prawną, sporządzenie pisma, opinii prawnych, jak również zastępstwo procesowe i prowadzenie spraw sądowych we wszystkich instancjach. Warto podkreślić, że działania naszych adwokatów i radców prawnych opierają się na obowiązujących przepisach prawnych, przy jednoczesnej analizie i optymalnej interpretacji konkretnego problemu, co w znaczny sposób pozwala pozytywnie rozwiązać problem lub przynajmniej naświetlić możliwe jego rozwiązanie.

Radca Prawny w Krakowie przy ul. Karmelicka 35/3a prowadzi również sprawy dla klientów indywidualnych, w szczególności z zakresu:

prawa i postępowania cywilnego,
• prawa pracy,
• prawa i postępowania administracyjnego, w tym prawa budowlanego,
• prawa rodzinnego i spadkowego,
• postępowania egzekucyjnego,
• prawie własności intelektualnej,
• innych dziedzin prawa, w tym wysoce wyspecjalizowanych
• upadłości konsumenckiej

Lex Patronum Kancelaria Prawna powstała z myślą o ludziach, którzy zdają sobie sprawę z potrzeby korzystania z profesjonalnej pomocy prawnej nawet w najdrobniejszych kwestiach prawnych, stawiając jednocześnie na rzetelne podejście do Klienta i przystępną cenę świadczonych usług.

Kancelarię Lex Patronum tworzy zespół starannie dobranych i doświadczonych prawników, dla których liczy się przede wszystkim klient.

Zapewniamy możliwość dojazdu do klienta oraz udzielamy porad prawnych drogą elektroniczną online.

Prowadzimy sprawy sądowe na terenie całej Polski.

Back to top