9:00 - 17:00

Godziny Otwarcia od Pon. - Pt.

+48 535 882 478

Umów się na konsultację

Facebook

Fundacja

Kontakt

Szukaj

Kompleksowa pomoc w przygotowaniu wszystkich dokumentów niezbędnych do zalegalizowania pobytu i pracy obcokrajowca na terenie Polski.

Świadczymy fachowe doradztwo przy ubieganiu się o uzyskanie karty tymczasowego jak i stałego pobytu czasowego w Polsce.

Zajmujemy się przygotowywaniem zezwoleń na pracę dla obcokrajowców. Pomagamy również w uzyskaniu zaproszeń dla partnerów biznesowych za granicy.

Kompleksowe usługi związane z obsługą prawną przedsiębiorstw oraz innych podmiotów.

Sprawnie i rzetelnie przeprowadzimy proces rejestracji Twojej spółki. Możesz nam zaufać.

Dodatkowe usługi w których Lex Patronum Kancelaria Prawna udziela pomocy.

Potrzebujesz pomocy prawnej w celu zalegalizowania pobytu w Polsce?

ZEZWOLENIE NA PRACĘ DLA CUDZOZIEMCÓW

Lex Patronum Kancelaria Prawna zajmuje się przygotowywaniem zezwoleń na pracę dla obcokrajowców, których chcą Państwo zatrudnić w swojej firmie. Pomagamy również w uzyskaniu zaproszeń dla partnerów biznesowych za granicy z którymi chcą państwo nawiązać współpracę i mogli przyjechać do Polski. Zaproszenie takie jest konieczne w celu uzyskania wizy.

Rodzaje zezwoleń na pracę: 

 

Oświadczenie o zamiarze powierzenia pracy obcokrajowcowi.

 

Na Państwa potrzeby wyrobimy w Urzędzie Pracy pozwolenie na pracę ważne przez 180 dni zezwalające na zatrudnienie obywateli Ukrainy, Armenii, Białorusi, Gruzji, Mołdawii, Rosji, których chcą Państwo zatrudnić w Polsce.

 

Zezwolenie na pracę typ od A do E

 

Zezwolenie na pracę typ od A do E wydawane jest przez Wojewodę właściwego dla siedziby firmy. Pozwala ono dowolnemu obcokrajowcowi na legalną pracę w Polsce przez okres do 3 lat. Zajmujemy się wszystkimi czynnościami proceduralnymi, kompletujemy i wypełnimy wszystkie dokumenty za klienta, oraz reprezentujemy go przed urzędami oraz instytucjami państwowymi.

ZAPROSZENIE BIZNESOWE DLA FIRMY

Chcąc współpracować z kontrahentami z zagranicy i umożliwić im przyjazd do Polski celem spotkań biznesowych u niektórych z nich wymagane jest posiadanie wizy. Uzyskanie wizy i wydanie przez konsula należy potwierdzić poprzez pokazanie zaproszenia firmowego zarejestrowanego u wojewody. Kancelaria prawna służy pomocą w uzyskaniu takiego zaproszenia.

Aktualności

Sprawdź aktualności na Facebooku Lex Patronum Kraków:

fb

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Publikacje Kancelarii Lex Patronum w mediach

Sprawdź: