9:00 - 17:00

Godziny Otwarcia od Pon. - Pt.

+48 535 882 478

Umów się na konsultację

Facebook

Fundacja

Kontakt

Szukaj
 

Windykacja należności

ściąganie należności jest jedną z naszych najbardziej popularnych specjalizacji

Windykacja – ściąganie należności jest jedną z naszych specjalizacji.

 

Klientom chcącym odzyskać pieniądze od nierzetelnych kontrahentów proponujemy szereg usług ułatwiających polubowną windykację należności.

 

Skupiamy się przede wszystkim na skutecznym i szybkim odzyskiwaniu pieniędzy od dłużników dbając o zabezpieczanie interesów naszych Klientów. Skuteczność działania zapewnia wysoki poziom świadczonych usług i mnogość narzędzi, którymi dysponuje Kancelaria w ramach procedury windykacji należności. Klient na bieżąco informowany jest o postępach Kancelarii w jego sprawie/sprawach, co ułatwia budowanie wzajemnego zaufania między Klientem a Kancelarią.

 

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do potrzeb i życzeń Klienta, dzięki czemu w krótkim czasie jesteśmy w stanie doprowadzić do polubownego zakończenia sporu i zaspokojenia roszczeń klienta.

 

W przypadku braku możliwości polubownego odzyskania należności, Kancelaria oferuje pełen wachlarz usług prawnych związanych z postępowaniem sądowym. Doświadczony zespół prawników prawnych pomoże Państwu skompletować niezbędne dokumenty i sporządzi pisma procesowe, w tym w szczególności pozew. Przede wszystkim jednak Lex Patronum Kancelaria Prawna oferuje aktywny i pełny udział w postępowaniu sądowym, które prowadzi doświadczony adwokat bądź radca prawny w charakterze profesjonalnego pełnomocnika. W sprawach sądowych Klient informowany jest każdorazowo przez Kancelarię o kosztach postępowania sądowego, przewidywanym toku postępowania oraz  o uprawnieniach jakie daje mu określone orzeczenie wydane przez Sąd.

 

Monitoring płatności –  to usługa ściśle powiązana z windykacją należności od niewypłacalnych kontrahentów. Monitoring płatności polega na sprawowaniu stałej pieczy nad terminami płatności faktur Klienta. Dzięki stałej i systematycznej kontroli faktur prowadzonej przez naszych prawników mamy możliwość szybkiej reakcji na opóźnienia w zapłacie, co zapobiega przedawnieniu należności. Proponowana usługa dostępna jest w ramach abonamentów oferowanych dla Klientów biznesowych. Ponadto, Kancelaria wykonuje Monitoring płatności również w ramach osobnego zlecenia, natomiast w przypadku stałej współpracy proponujemy bardzo korzystne rabaty i liczne udogodnienia.

 

Pieczęć windykacyjna – to narzędzie dyscyplinujące kontrahentów do terminowego regulowania zobowiązań. Umieszczana jest na Państwa firmowych dokumentach: fakturach, rachunkach, notach, wezwaniach do zapłaty i innych. Pieczęć ta ma na celu uświadomienie odbiorcom konsekwencji wynikających z opóźnienia w zapłacie oraz przekazanie im informacji o współpracy z profesjonalną Kancelarią Prawną. Korzyści jakie wynikają z pieczęci windykacyjnej to przede wszystkim wzrost dyscypliny płatniczej kontrahentów oraz poprawa płynności finansowej dzięki zmobilizowaniu kontrahentów do terminowej zapłaty.

Masz problem z windykacją należności?

Skontaktuj się

Zadzwoń lub prześlij zapytanie

Usługi

Kancelaria Prawna Lex Patronum
  • Rejestracja Spółek
  • Upadłość Firmy
  • Upadłość Konsumenta
  • Obsługa Obcokrajowców
  • Porady Prawne Online
  • Odszkodowania
a

Prawo Pracy

PRZEJDŹ
a

Obsługa Prawna Firm

Przejdź
a

Prawo Spółek

Przejdź