9:00 - 17:00

Godziny Otwarcia od Pon. - Pt.

+48 535 882 478

Umów się na konsultację

Facebook

Fundacja

Kontakt

Szukaj

O nas

Lex Patronum Kancelaria Prawna to kancelaria, którą wyróżnia zespół wykwalifikowanych specjalistów. W ramach naszej kancelarii zatrudniamy radców prawnych, adwokatów oraz aplikantów adwokackich i radcowskich z dużym doświadczeniem. Wysokie kwalifikacje naszych pracowników, profesjonalizm, rzetelność, zaangażowanie przekładają się na sukcesy zespołu Lex Patronum i satysfakcję klientów z wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

a

Dla naszej kancelarii priorytetem jest dbałość o Państwa interesy i bezpieczeństwo. Zawsze szukamy dla Państwa najlepszych rozwiązań, zajmując się każdą sprawą w sposób indywidualny. Nasze praktyki udowodnią Państwu, że odpowiedzialnie prowadzimy każdą sprawę kierując się dobrem naszego klienta. Jako kancelaria oferujemy szeroki zakres usług skierowanych do klientów indywidualnych, a także firm i drobnych przedsiębiorców.

„Ignorantia iuris nocet” – (łac. nieznajomość prawa szkodzi). - Digesta Iustiniani (D.22.6.9 pr.)

Obsługa prawna świadczona przez naszych prawników obejmuje w szczególności obszar prawa gospodarczego, cywilnego, karnego, prawa pracy, ze szczególnym uwzględnieniem dziedzin takimi jak: odszkodowania, transakcje handlowe, regulacje rynku finansowego, prawo własności intelektualnej i przemysłowej, a także prawo obrotu nieruchomościami.

Firmy i przedsiębiorcy mogą skorzystać z przygotowanych różnorodnych ofert, gdzie każdy może wybrać usługę odpowiadającą jego potrzebą w dogodnej dla niego cenie. Nasza Kancelaria współpracuje z Kancelarią Notarialną, co daje możliwość skorzystania z usług notarialnych w korzystnych cenach.

Skorzystaj z porad prawnych ONLINE – odpowiedź w 24h!

Skontaktuj się

Zadzwoń lub prześlij zapytanie

Usługi

Kancelaria Prawna Lex Patronum
  • Rejestracja Spółek
  • Upadłość Firmy
  • Upadłość Konsumenta
  • Obsługa Obcokrajowców
  • Porady Prawne Online
  • Odszkodowania