9:00 - 17:00

Godziny Otwarcia od Pon. - Pt.

+48 535 882 478

Umów się na konsultację

Facebook

Fundacja

Kontakt

Szukaj

Kancelaria Lex Patronum służy pomocą w szerokim spektrum spraw z różnych dziedzin prawa. Nasi prawnicy dokonają wszechstronnej analizy dostarczonej przez Państwa dokumentacji i przedstawią Państwu optymalną z punktu widzenia Państwa interesów drogę do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Oferujemy pełną obsługę prawną spraw z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego, gospodarczego, karnego i administracyjnego.

Skorzystaj z upadłości i możliwości oddłużenia. Twoja SZANSA na wyjście z długów i nowy START!

Kompleksowa pomoc w przygotowaniu wszystkich dokumentów niezbędnych do zalegalizowania pobytu i pracy obcokrajowca na terenie Polski.

Postępowanie rozwodowe, separacja, postępowanie alimentacyjne, podział majątku wspólnego, reprezentacja oraz doradztwo w procesach i postępowaniach.

Zasiedzenie nieruchomości, ochrona praw lokatorów, ochrona praw wierzycieli, ochrona dóbr osobistych.</p> <p>

Prawo budowlane, prawo geodezyjne, występowanie przed urzędami i sądami administracyjnymi, wydawanie koncesji, zezwoleń.

Analiza i sporządzanie umów z zakresu prawa pracy, spory pracownicze, odwołania od decyzji ZUS.

Nasza Kancelaria służy pomocą w dochodzeniu roszczeń majątkowych z tytułu uszczerbków na zdrowiu, błędów lekarskich, śmierci osób najbliższych a także w likwidacji szkód majątkowych związanych z wypadkami komunikacyjnymi pojazdów mechanicznych.

Potrzebujesz pomocy prawnika?

Umów się na spotkanie

Zadzwoń pod numer:

Skontaktuj się za pomocą formularza:

Obsługa prawna klientów indywidualnych obejmuje m.in. konsultacje w siedzibie Kancelarii, udzielanie bieżących porad w formie korespondencji mailowej oraz  konsultacji telefonicznych. Niezależnie od zagadnienia nasz zespół doświadczonych prawników dołoży wszelkich starań, by udzielić Państwu wyczerpującej odpowiedzi na pojawiające się pytania i wątpliwości. Nasi prawnicy dokonają wszechstronnej analizy dostarczonej przez Państwa dokumentacji i przedstawią Państwu optymalną z punktu widzenia Państwa interesów drogę do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Sporządzanie pism procesowych

Lex Patronum Kancelaria Prawna zatrudnia i współpracuje z kadrą wykwalifikowanych, doświadczonych i dynamicznych prawników. Szerokie spektrum zagadnień, w jakich specjalizują się nasi prawnicy pozwala nam na zapewnienie klientom kompleksowej obsługi prawnej na najwyższym poziomie. Oferujemy pełną obsługę prawną spraw z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego, gospodarczego, karnego i administracyjnego.

 

Na zlecenie klienta sporządzamy wszelkie pisma procesowe wszczynające postępowania, takie jak:

 

  • Pozew,
  • Zawezwanie do próby ugodowej,
  • Wnioski i zawiadomienia,

 

W razie konieczności wstępujemy do toczących się postępowań w charakterze pełnomocnika sporządzając niezbędne środki odwoławcze, w tym:

 

  • Apelacje,
  • Odwołania,
  • Zażalenia,
  • Skargi,
  • Wnioski o ponowne rozpatrzenie sprawy,

 

Zawsze bierzemy pod uwagę oczekiwania klienta, jak również dokonujemy realnej oceny merytorycznej danej sprawy, dzięki czemu mogą Państwo w pełni świadomie podjąć decyzję dotyczącą podejmowanych kroków i związanego z tym ryzyka.

Reprezentacja

Zapewniamy Państwu asystę profesjonalnego pełnomocnika procesowego w postępowaniu przed sądem lub organem administracji. Fachowa i aktywna pomoc doświadczonego pełnomocnika wydatnie zwiększy Państwa szanse na pozytywne rozstrzygnięcie sprawy.

Sporządzanie umów

Większość czynności dokonywanych pomiędzy osobami fizycznymi czy też prawnymi, wymaga odpowiedniego uregulowania umową. Celem zabezpieczenia interesów strony do umowy muszą zostać jednak zawarte odpowiednie klauzule. Klauzulę mogą dotyczyć kar umownych, odstępnego, zadatku, siły wyższej a także innych zasad. Kancelaria Lex Patronum pomoże Państwu w takim skonstruowaniu umowy, by była ona w pełni zgodna z prawem i zabezpieczała Państwa interesy przy równoczesnym poszanowaniu interesów kontrahenta, co z kolei pozwoli na jej sfinalizowanie.

Aktualności:

Sprawdź aktualności na Facebooku Lex Patronum Kraków:

fb

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Publikacje Kancelarii Lex Patronum w mediach

Sprawdź: